Zimowy czas bezinteresownej pomocy

Zimowy czas bezinteresownej pomocy

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, zadumy, miłości, przebaczenia i spotkań rodzinnych. Chcielibyśmy życzyć, każdemu z osobna, zdrowia oraz uciechy, nawet z tych najmniejszych rzeczy, oraz aby te święta były wyjątkowe i pełne ciepła. 

Miłość to jedyna na świecie rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli – z tego miejsca bardzo serdecznie podziękujemy wszystkim tym, którzy wspierali naszą fundację przez cały rok. To nieopisane szczęście współpracować z ludźmi tak bezinteresownymi i dobrymi. Dzięki cyklowi wydarzeń – Mapa Życia, czyli 9 miast, 9 biegów, 9 okazji by uratować komuś życie, udało się wspomóc wiele potrzebujących osób. To zaszczyt, że mogliśmy z Wami go tworzyć. 

Podczas świąt rusza wiele akcji charytatywnych. Tak niewiele potrzeba, żeby komuś pomóc! Zachęcamy, aby się zaangażować i dołożyć cegiełkę do tego, aby te święta były niezwykłe również dla osób potrzebujących. Grudzień to czas przedświątecznych porządków. Złota zasada – nie wyrzucajmy! Odłóżmy ubrania, których nie używamy, zabawki, książki i przekażmy na szczytny cel – domy dziecka, domy samotnych matek czy rodziny wielodzietne w potrzebie. Twój pies ma setki zabawek? Na pewno nie bawi się już wszystkimi, więc może dobrym pomysłem byłoby oddanie ich do schroniska? Jest wiele rzeczy, które nie wymagają on nas wysiłku, a mogą odmienić czyjeś życie. Pomagajmy.