Mapa Życia w Wasilkowie – Razem Możemy Więcej

Mapa Życia w Wasilkowie – Razem Możemy Więcej

Fundacja Po Pierwsze wraz z Urzędem Miejskim w Wasilkowie zapraszają, 25 marca, na kolejną imprezę z cyklu „Mapa Życia”. Wasilków to miejscowość, która posiada wielowiekową historię sięgającą czasów Jagiellońskich. Jej ogromną zaletą oraz atutem jest wspaniałe położenie w otoczeniu Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Cała gmina to wspaniałe i rozległe tereny leśne o niepowtarzalnych walorach przyrodniczych oraz krajobrazowych. Na terenie gminy można korzystać w wielu pieszych szlaków turystycznych, szlaków rowerowych oraz jeździeckich, a także przepięknie położonych ścieżek dydaktycznych.
Będzie to już nasze czwarte spotkanie na którym odbędą się, między innymi, bieg na pięć kilometrów, będzie można dokonać pomiaru ciśnienia, poziomu cukru, sprawdzić stan tkanki tłuszczowej, a także, całkowicie za darmo, skonsultować się z dietetykiem.
Jak zawsze, na wszystkich uczestników czeka wiele atrakcji oraz upominków, a dla zwycięzców nagrody.
Zapraszamy bardzo gorąco wszystkich chętnych, czy starszych czy młodszych, czy małych czy dużych, czy sprawnych czy też tych, którzy chcą po prostu pobiegać czy pomaszerować aby poprawić swoją kondycję.
Tradycyjnie, zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli, do rejestracji jako dawca szpiku kostnego. Rejestrując się możesz uratować komuś życie. To najwspanialszy dar jaki możemy zaoferować wszystkim walczącym z białaczką.

Zapraszamy do zapisów oraz szczegółowego programu imprezy:

https://elektronicznezapisy.pl/event/1121.html