Mapa Życia w Częstochowie – Razem Możemy Więcej

Mapa Życia w Częstochowie – Razem Możemy Więcej

Tym razem Mapa Życia zawita do Częstochowy, gdzie Fundacja Po Pierwsze razem Fundacją Jest Lepiej organizuje kolejny bieg i marsz „Po Pierwsze Zdrowie”. To kolejne, z dziewięciu, miasto w którym odbędzie się nasza impreza z cyklu „Mapy Życia”. Będziemy na bieżąco informowali o kolejnych imprezach w związku z czym zapraszamy do regularnego śledzenia informacji zamieszczanych na naszych stronach oraz na portalach społecznościowych.
W Częstochowie spotykamy się 18 lutego na Promenadzie Niemena, start obok Amfiteatru. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek czy płeć, mile widziani są także zawodnicy ze swoimi czteronożnymi pupilami. Dla najmłodszych przygotowaliśmy Marsz Malucha, który rozpocznie się o godzinie 11.00. Każdy z uczestników zawodów może liczyć na specjalny upominek .
Podczas imprez z cyklu Mapa Życia, organizowanych przez fundację Po Pierwsze, zapraszamy gorąco wszystkich, którym leży na sercu los ludzi chorych na białaczkę, do zarejestrowania się jako dawca szpiku. Udział oraz rejestracja będzie wspaniałym darem dla wszystkich zmagających się z nowotworem krwi. Da im nadzieję na pełne wyleczenie. Zarejestruj się już teraz! Nie czekaj! Liczymy na Twoją pomoc oraz wsparcie!

Link to zapisów oraz szczegółowego programu imprezy:
https://elektronicznezapisy.pl/event/1120.html